האם אתה שוקל לשכור משאית הובלה להובלה במקום להשתמש במובילים מקצועיים? כאשר יגיע היום הנע שלך, תעמוד בפני החלטה מכרעת. לעתים קרובות למדי, מעבר מדירה אחת לאחרת כולל יותר פריטים לקחת ממה שהייתם מעריכים.

גם אם לא תשמור הרבה מהחומרים מהבית הישן שלך, תבין שדברים שנשארים כאילו נערמים רק על סף מעבר דירה.

לרוב תזדקק לרכב גדול כדי להוביל הכל. בנוסף, יש עניין של תיאום זמן. עדיף שתהיה חברת אמין להשכרת משאיות שתקל על הצעד המלחיץ הזה כבר בחיים שלך. אז, האם שירות השכרת משאיות הום דיפו הוא הפיתרון ליום המעבר שלכם?

אנו נסתכל באופן מקיף על כל הפרטים שעליך לדעת על אפשרות הום דיפו לשכור משאית. בואו נצלול לעומק את מה שאתה צריך לדעת אז המעבר לדירה חדשה יהיה סופר חלק.

יתרונות השכרת משאיות הום דיפו
הום ​​דיפו לא יכול להיות המקום הראשון שאתה יכול לחשוב עליו לשכור משאית כשאתה צריך לעבור. עם זאת, הום דיפו שכולו שיפור ביתי, בנייה ופריטים אחרים לבית, יד עוזרת במהלך המעבר שלך היא רק שירות מחובר טבעי.

בעוד שפשוט שכירת שירות מוביל תעלה לך לא פחות מ -1,000 דולר, הום דיפו מספקת משאית שעדינה על הארנק שלך.

להלן מספר תכונות מצוינות להשכרת משאיות Home Depot:

  • המשאיות להשכרה כולן דגמים חדשים.
  • מגוון הרכבים לבחירה רחב, המאפשר לך לבחור את גודל המשאית / הטנדר המדויק המתאים לצרכים הספציפיים שלך. לפיכך אינך משלם תוספת אם אינך צריך.
  • אתה יכול לשכור משאית אחת באותו יום. אין צורך להזמין אחת מראש, אם כי אתה יכול גם לעשות זאת.
  • שירות הלקוחות מעולה. תוכלו למצוא שירות מהיר מעובד שמוכן לסייע לכם בהשכרה בכל חנות הום דיפו.
  • להום דיפו שעות עבודה נוחות כדי להיות מסוגלים לשכור משאית כשאתה צריך.

הום ​​דיפו להשכיר משאית הוא שירות תחרותי מאוד בשוק שירותי ההובלה, ורבים אומרים שזו האופציה הטובה ביותר בשל מחיר ורב-תכליתיות.

האם אתה כשיר לשכור משאית הום דיפו?

האם יש דרישות שאתה צריך לעמוד בכדי להשתמש בשירות זה? אל תדאג. המגבלות היחידות של השכרת משאיות הום דיפו קשורות רק לגילך. אתה צריך להיות בן 21 לפחות כדי לשכור אחד מכלי הרכב שלהם.

יש גם דרישה להנפיק רישיון נהיגה בארה"ב או בקנדה. אחרון חביב, תידרשו להפקיד 50 דולר כערובה להשכרת הרכב.

אתה עלול להיות מופתע מהתנאים המינימליים האלה. זה קל כמו זה. תנאים אלה של השכרת משאית הום דיפו הם סופר פשוטים לכל מי שצריך לעבור.

סוגי משאיות זמינים

השכרת הום דיפו מתחשבת בכל צרכי הלקוחות שלהם. החל ברכישת כמה פריטי עיצוב לבית שעליכם להביא הביתה או העברת כל הרהיטים למקום חדש, יש להם את הרכב המתאים.

אלה הקטגוריות בהן תוכלו לבחור:

טנדרים שטוחים – מחיר ההשכרה משתלם מאוד. יש כאן מספיק מקום למכשירי החשמל שלך, ציוד ביתי, כמה פריטי ריהוט קטנים יותר. כל אלה יכולים לנסוע בבטחה באוויר הפתוח.
משאיות מטען – זהו רכב שכור גדול יותר, אך עדיין רב תכליתי לנוע בעיר. יש מספיק מקום להעביר את הפריטים שלך עד 3,000 פאונד. אתה יכול להתאים לרהיטים ולרכוש אחר שמתאים לסטודיו או לדירה קטנה. מומלץ להשתמש בהם אם ברצונך לבצע מהיר ומהיר למרחקים קצרים. פירוש הדבר שאתה עובר למקום אחר בתוך אותה עיר או אותה שכונה.
משאיות תיבה – עכשיו אנחנו מדברים על התותחים הכבדים. משאיות אלו מאפשרות לך להזיז כמה חדרים – בתים, במידת הצורך. השטח הכולל הוא סביב 515 מטר מעוקב. הם הפיתרון המושלם אם אתה עובר מרחקים ארוכים או שומר את כל חפציך. החלק הטוב ביותר הוא שהם מגיעים גם עם מכונית שימושית לטעינה ופריקה של הדברים שלך. בקטגוריה זו תוכלו לבחור בין מספר גדלי משאיות.

דמי שכירות עבור משאיות הום דיפו

כפי שאמרנו לכם בעבר, כנראה המאפיין המושך ביותר להשכרת משאיות הום דיפו הוא מחיר השכרת הרכבים שלהם. קיימת זמינות רציפה להשכרת משאיות, ויש לכם אפשרות לבקש את שירותיהם על בסיס תשלום לפי שעה, יומי ושבוע. זוהי תכונה נוספת בשירות הום דיפו בהשוואה למתחרותיה, אשר בדרך כלל כרוכות בתשלום בסיסי של יום שלם. המשמעות היא שאם תזדקק לרכב למספר שעות בלבד, לא תבזבז כסף.

ההשכרה לאיסוף וטנדרים מתחילה בתשלום בסיסי של 19.95 דולר למשך 75 דקות. ואז, במשך 2.5 שעות, תשלמו 39.95 דולר, ובמשך יום שלם תשלמו 99 דולר.

משאיות הקופסא מתחילות ב -29.99 דולר. ואז זה עולה באופן יחסי לגדלים שלהם.

עלינו להוסיף את העובדה שלא תקבל עמלות נסתרות נוספות. אתה צריך בסופו של דבר לשלם את מה שאתה מצפה בטרחה מינימלית.

קשתות השכרת משאיות הום דיפו

להלן מספר כללים של השכרת משאית הום דיפו שעליך לזכור לפני ההשכרה.

תשלמו רק בכרטיס אשראי. מחסן הבית אינו מקבל מזומן או כרטיסי מתנה.
תתבקש להפקיד פיקדון בערבות בגובה 50 $ או 100 $, בהתאם לגודל המשאית.
אתה נדרש להחזיר את המשאית המושכרת עם טנק מלא.
אתה תחזיר את המשאית לאותה חנות הום דיפו שהשאילה אותה.
נעים בקלות
כפי שאתה יכול לראות, Home Depot Rent a Truck דמיין שירות שיקל מאוד על היום הנע שלך. אתה לא צריך לחכות לעובדים של חברה אחרת. אתה תעשה את זה בעצמך עם משאית לבחירתך.

אם תקופת ההשכרה שהחלטת בהתחלה תוכיח שהיא לא מספיקה, אתה יכול גם לשכור קצת יותר, אולי אפילו להאריך אותה בשעה אחת בלבד. אז אתה יכול להיות בטוח שתקבל מהום דיפו משאית חדשה מאוד, שמורה בתנאים מעולים.

אני מקווה שמצאת את המידע שלנו על השכרת משאית הום דיפו כמועיל.